NASZA OFERTA

Błyskawiczne dostawy, rewelacyjne ceny i firma z ponad 50-sto letnim doświadczeniem.

SZUKAJ PACZKI

Oferta Firmy Polamer

POLAMER Sp.z o.o. jest wyspecjalizowaną firmą spedycyjną, zajmującą się dostawą przesyłek lotniczych i morskich z USA i Kanady do Polski. Dostarczamy również paczki i przesyłki do krajów Europy Zachodniej, Wielkiej Brytanii, Czech, Słowacji, Węgier, Bułgarii, Rumunii, Litwy, Łotwy, Estonii, Białorusi, Ukrainy, Rosji i Mołdawii. Zapewniona jest również obsługa celna.

Z naszych usług korzystają zarówno firmy, fundacje, jak i Klienci indywidualni. 

Obsługujemy:

  • przesyłki morskie (towary handlowe w imporcie i eksporcie, duże gabaryty /mieszczące się w kontenerach/, przeprowadzki, samochody, maszyny rolnicze, przedmioty kolekcjonerskie) – usługa tańsza, czas doręczenia 5-6 tygodni,
  • przesyłki lotnicze – usługa nieco droższa, dedykowana dla przesyłek lżejszych oraz dla zakupów internetowych i przesyłek eCommerce, czas doręczenia ok. 7 dni (od nadania w naszym centrum logistycznym w Des Plaines, IL.)

Na terenie Polski firma działa już ponad 25 lat. Doświadczenie i świetnie wyszkolony personel są gwarancją wysokiego poziomu świadczonych przez POLAMER usług spedycyjnych.

  • POLAMER dostarcza przesyłki bezpośrednio do domów odbiorców.
  • Usługi POLAMERu należą do najtańszych i najszybszych usług w Polsce. Porównaj nasze ceny!

 

Na terenie Polski przesyłki są doręczane do domów i firm odbiorców za pośrednictwem współpracujących z POLAMER najlepszych firm kurierskich działających w Polsce.

Przyjmowaniem przesyłek z Polski do USA i Kanady odbywa się również za pośrednictwem współpracujących firm kurierskich.